Forum

Косівська «народна ...
 
Notifications
Clear all
Косівська «народна Майстерня» - Івано-Франківщина
Косівська «народна Майстерня» - Івано-Франківщина
Group: Registered
Joined: 2022-04-08
New Member

About Me

Всі новини Косів. Свіжі новини дня Косів

Косівщина – лише один із найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край родючих полів, а також лугів, високих пагорбів і швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Необхідно констатувати, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цієї місцевості, її привабливість, а також велика кількість тварин і рослинності, унікальна скарбниця природних угруповань з її незвичайною, реліктовою рослинністю та видами тварин, https://www.meyerslab.org як ніде в Україні, а також її народні звичаї, традиції та ремесла мають насправді завжди приваблювало багато туристів не тільки з нашої власної країни, але також і з багатьох інших країн.

ТОП-10 місць Косівщини МапаКосів

Загальна площа області становить 968 квадратних кілометрів (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області. Міське населення становить 14552 (16,5%), а сільське – 73716 (83,5%). Область розташована на передгір'ях і спусках Карпат.

Громада 1 Тип міста Міста 2 Усі переговори 45 Місцеві обласні ради 1 Регіональні міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів регіону мають статус гірського. Підсумки роботи сільського господарства області за поточні роки свідчать про досягнення економіки області.

Таким чином, протягом 2010 року він зріс до 16% на відміну від 2009 року. Зростають також накопичені економічні фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Звичайний дохід середнього (офісного) працівника зріс до 19,7% у 2010 році.

Станом на 01.01.2011 р. на Косівщині було зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата, а також База відпочинку сприяє створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню та швидкості дозвільних процедур в обласній адміністрації.

Експортна продукція включає пиломатеріали та дерев'яні вироби, широкий спектр комерційної продукції. Склад імпорту складається з транспортних засобів, виробів із каменю та гіпсу, полімерних матеріалів, металів та виробів із сталі. The land that can be made use of for agricultural activities in the area is 39,600 hectares (or 44% of the region total location): 30% cultivable land, 63.

 

 

Косівщина запускає новий туристичний сайт

8% лісових масивів. В першу чергу місцеві особини - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює у власних підсобних господарствах, хоча область налічує 21 більшу ферму. На території області функціонують 7 розважальних центрів, а також будинки-інтернати, 4 готелі, 1 розважальний центр для молоді, 4 пансіонати, 52 плантації.

Косів, Косівський район: www.heritageplantationgolfcourse.com погода, ресторани, готелі, афіша.

Є автобусний маршрут до ресурсів (Косів-Київ). В районі функціонують 652 об'єкти роздрібного бізнесу, 141 об'єкт громадського весільного харчування, 60 речей споживчих рішень, 8 ринків. Служби обслуговування використовують 19 видів свого рішення, 15 - для сільської місцевості. В області функціонує 49 Домів культури, 50 бібліотек, 5 училищ дитячої творчості (Косів, https://australianshooters.com.au/ Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в області 55 других шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (Юторопський навчальний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський нічний коледж 546 учнів; 3 організації з повідомленнями в блозі. Лікувальне рішення: Косівський ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РМЗ 100 ліжок, Кутийський медичний заклад 85 ліжок, Космач медпункт 16 ліжок, Косівський туберкульоз.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. 10 медичних амбулаторій пропонують свою медичну допомогу. У цьому районі працює 250 лікарів, 762 медсестри. У Косівському районі функціонує торгово-технічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для загальнодержавного економічного клімату: плодівників, слюсарів по ремонту сільськогосподарської техніки та інструменту, трактористів, www.thecreativegoodlife.com автомобілістів, кухарів, майстрів з плитки.

Читайте також Косівщина запускає новий туристичний сайт https://kosiv.club/

Спеціалізація дизайну Дизайн одягу, Художня натуральна шкіра, Стиль меблів, а також вироби з дерева, Графічний макет. Сфера прикладного та декоративного мистецтва Художня робота з дерева, художня сталь, художня кераміка, творче ткацтво.

Location

Occupation

https://kosiv.club/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:
Shopping Cart